We Are Electric met o.a. The Prodigy en Paul Kalkbrenner

We Are Electric pakt uit! Niet alleen is het festival voor het eerst over twee dagen verspreid, het eerste legertje namen liegt er ook niet om.

The Prodigy, Paul Kalkbrenner, Hudson Mohawke, Chase & Status (DJ), Pendulum (DJ), The Magician, Ben Sims, Falco Benz, Joost van Bellen, Mike Mago en Speedy J zullen allen verschijnen op het E3 strand vlakbij Eindhoven.

We Are Electric begon twee jaar geleden in het Eindhovense klokgebouw. Jaarlijks kwamen ruim 7000 danceliefhebbers af op het evenement. Het feestje op het strand is echter een bonus, want ook in het klokgebouw kan je aankomend jaar gewoon je danspasjes uitproberen. De editie op het strand zal de eerste zomervariant zijn van het festival.

We Are Electric 2015

Het festival vindt in 2015 plaats op vrijdag 19 en zaterdag 20 juni. Tickets kunnen vanaf vrijdagmorgen tien uur worden gekocht. De tickets kosten €39 voor een zaterdagticket en €45 voor een passe-partout.

 

Ken je de Festival Cadeaukaart al?
Hét cadeau voor feestend Nederland, in te wisselen bij meer dan 1.000 festivals. »