Verrassing op Rock Werchter: Mumford & Sons brengen Pommelien Thijs mee

Foto: Ben Houdijk (Rock Werchter 2026)

Naar verluidt had de band haar zelf gecontacteerd om te vragen of ze een liedje mee wou zingen nadat er in de New York Times een portret van haar verscheen.

Er is deze zomer (alweer) nauwelijks te ontsnappen aan Pommelien Thijs. Nadat ze enkele weken geleden verrassend Amaarae kwam vervangen op Best Kept Secret, dook ze donderdagavond onverwacht op als gast bij headliner Mumford & Sons.

Verrassend genoeg had de band eerst gevraagd of ze samen Thijs’ eigen song ‘Atlas‘ konden spelen – wat ze uiteindelijk ook deden. Het idee om ook samen ‘Badlands’ van Mumford & Sons te brengen, normaal een duet met Gracie Abrams, kwam pas een week geleden. Samen repeteren kon pas de dag zelf, in een container op het Werchterterrein, maar de band had ‘Atlas’ blijkbaar al goed in de vingers.

In het Engels

Het was voor Thijs heel lang geleden dat ze op een podium nog in het Engels had gezongen, maar ‘Wat die mannen mij [ook] gevraagd hadden, ik zou dat gezongen hebben, maakt mij niet uit,” vertelde Thijs bij Studio Brussel, “al was het in het Pools.” Komt hier zo stilaan een Engelstalige zangcarriere van? Of duikt Pommelien dit weekend ook nog op bij The xx, Gorillaz en The Cure? We houden je op de hoogte!

🎁 Hét cadeau voor de festivalfan?
Met de Festival Cadeaukaart kiest de ontvanger zelf uit 1.000+ festivals of evenementen. Geen keuzestress meer.
Rock Werchter Logo

Rock Werchter 2026

Locatie
België
Werchter, België
Datum 2-5 juli 2026
Line-up
Mumford & Sons
The xx
Gorillaz
Tickets Niet meer beschikbaar.