We genieten al een tijdje na van de festivalzomer en de aankondigingen voor festivals in 2027 vliegen om de oren. Het is hoog tijd om vooruit te kijken naar het eerste festival van het volgende seizoen, Paaspop 2027. Wanneer krijgen we de eerste namen? En hoeveel kost het om van je paasontbijtje te genieten op De Molenheide?
De herfst staat voor de deur en de eerste namen en ticketprijzen worden langzamerhand bekend gemaakt. Het duurt niet lang meer voordat we ook iets horen Paaspop 2027. Het festival opent traditiegetrouw het festivalseizoen. Komend jaar is dit bijzonder vroeg, namelijk op 28 en 29 maart. De tijd dringt want het festival gaat hierdoor over 25 weken al van start.
De eerste namen voor Paaspop 2026, waaronder K3 en Tom Odell, werden 24 weken voor het festival aangekondigt op dinsdag 14 oktober. Voor Paaspop 2025 kwamen de eerste namen pas in november op de poster, met nog maar 21 weken op de teller. Als het festival deze trend aanhoudt, weten we binnen een maand, op z’n vroegst volgende week dinsdag op 13 oktober, meer over de volgende editie.
Kanshebbers
Aangezien Paaspop vroeg in het seizoen valt, ontwijkt het festival vaak de reguliere festivaltours van artiesten. De agenda van Benelux-artiesten is op dat moment nog relatief leeg, dus zijn de kanshebbers artiesten met een nieuw album, zoals Froukje. Voor buitenlandse artiesten kijken we naar voorjaarstours met een Paaspop-achtig gat, zoals Kaleo die twee dagen later in de Ziggo Dome staat. We hebben hier alle kanshebbers voor Paaspop 2027 voor je op een rijtje gezet.
Tickets
De Super early bird-tickets met € 50,- korting ter ere van het vijftig-jarige jubileum waren al snel uitverkocht. De orginele prijs van deze Super early bird-weekendtickets excl. camping was € 224,-. Later dit jaar gaan de weekendtickets en dagtickets in de verkoop. Hoeveel een ticket je dan kost, is nog niet bekend.
Paaspop 2027