Kijken: Tame Impala covert ‘Last Nite’ van The Strokes op Primavera Sound 2022

Photo credit: Sergio Albert / Primavera Sound 2022

The Strokes hadden één van de hoofdacts moeten zijn van Primavera Sound 2022 in Barcelona, maar moesten last-minute hun optreden tijdens het eerste festivalweekend afzeggen door een COVID-geval in de band. Een nachtmerrie voor fans, maar een beetje troost kwam er tijdens de show van Tame Impala. Kevin Parker en co. trapten hun toegift af met de grootste hit van The Strokes: ‘Last Nite’.

De ene indielegende die de andere covert: het was een bijzonder moment tijdens de eerste dag van Primavera Sound. Na de reguliere set betrad Tame Impala-frontman Kevin Parker het podium opnieuw en zei dat ze een song gingen spelen ‘for the first time’ and ‘one time only’.

Die cryptische woorden werden gevolgd door de iconische intro van ‘Last Nite’ van The Strokes. En toen ontplofte het publiek in Barcelona. We’re on!

Festileaks is aanwezig op Primavera Sound 2022 en doet twee weken lang uitgebreid live verslag. Je volgt alle ontwikkelingen via de website en via Instagram.

Ben je ook op Primavera? Vergeet dan niet te stemmen op het Festivalrapport!

Primavera Sound Logo

Primavera Sound 2022

Locatie
Spanje
Barcelona, Spanje
Datum 1-12 juni 2022
Tickets Helemaal hartstikke uitverkocht.