Voorlopig nog een stralende hemel boven Pinkpop, maar daar kan verandering in komen. Een onweer trekt richting Landgraaf. Dat melden zowel Buienradar als het KNMI.
Jan Smeets liet vrijdag al weten dat festivalgangers best een poncho bij de hand houden. Een situatie als op Rock am Ring vorige week, waar de bliksem insloeg, hoeven de festivalgangers voorlopig nog niet te vrezen.
En ook dit is Pinkpop 2016. #PP16 pic.twitter.com/GNkmnzbFM1
— Marcel Frost (@MarcelFrost) June 12, 2016
UPDATE 15:00: Het regent wel in Landgraaf, maar op dit moment lijkt Pinkpop aan het ergste noodweer te ontsnappen. Na 16:00 lijkt het op te klaren. Uiteraard kan er nog veel veranderen. Daarom zullen we dit bericht up to date houden indien de voorspelling wijzigt.
UPDATE 17:00: Tussen 18:00 en 20:00 lijkt er weer een flink buienfront over Landgraaf te trekken. Vooral tussen 18:30 en 19:00 wordt er veel regen verwacht.
UPDATE 18:00: Ook voor Limburg is code geel afgekondingd vanwege het slechte weer. “Er kan bij buien onweer voorkomen, soms met hagel. Halverwege de avond lossen de buien op.” aldus het KNMI.

Hét cadeau voor feestend Nederland, in te wisselen bij meer dan 1.000 festivals. »

Pinkpop 2016


